Stara strona

27 luty 2018

bajka dla choszczówki

Znalezione obrazy dla zapytania złota rybkaBajka dla Choszczówki

Jak co roku, w jedną z karnawałowych sobót, Szkoła Podstawowa Nr 367 zorganizowała Bajkę dla Choszczówki.
10 lutego 2018 roku uczniowie naszej szkoły przedstawili młodym widzom baśń muzyczną pt. "Złota Rybka".

Wszystkich zebranych powitała Pani Wicedyrektor Iwona Jastrzembska. Tegoroczna zabawa przyciągnęła wielu zwolenników karnawału. Dzieci uczestniczyły w różnych konkursach, każdy mógł także skorzystać z pysznego poczęstunku.

Aktorami byli uczniowie klasy 7e, przedstawienie wyreżyserowała Pani Adriana Wiejak, o dekorację zadbała Pani Małgorzata Gajak oraz Emilia Polańska, poczęstunkiem i zabawami dla dzieci zajęły się Pani Halina Sak oraz Pani Magdalena Flanc, nagłośnienie przygotował Pan Mariusz Wojtyniak, bajkę uwieczniła na zdjęciach Pani Emilia Szyk.

Na zakończenie wszyscy stwierdzili, że kolejna edycja Bajki dla Choszczówki przyniosła wiele radości zarówno dzieciom, organizatorom, jak i Rodzicom. Zapraszamy za rok!

Tegoroczna Bajka dla Choszczówki połączona była z balem karnawałowym dla naszych najmłodszych uczniów, dzieciom towarzyszyła Pani Emilia Frąckiewicz-Kombor.

Zapraszamy do przeglądania galerii zdjęć.

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX