Stara strona

8 luty 2017

Bajka dla Choszczówki

Jak co roku, w jedną z karnawałowych sobót, Gimnazjum nr 124 zorganizowało Bajkę dla Choszczówki.

4 lutego 2017 roku uczniowie naszej szkoły przedstawili młodym widzom baśń muzyczną pt. „Kopciuszek”. Wszystkich zebranych powitała Pani Dyrektor Bożena Rutkowska. Tegoroczna zabawa przyciągnęła wielu zwolenników karnawału. Dzieci uczestniczyły w różnych konkursach, każdy mógł także skorzystać z pysznego poczęstunku.

Aktorami byli uczniowie klasy 3a, nad organizacją atrakcji dla dzieci czuwała Pani Halina Sak, Pani Magdalena Flanc oraz Samorząd Uczniowski. Przedstawienie wyreżyserowała Pani Adriana Wiejak, o dekorację zadbały Pani Grażyna Broniec i Pani Emilia Polańska wraz z uczniami klas 3b i 2e, a o scenografię i nagłośnienie zadbała Pani Małgorzata Gajak i Pan Marcin Łyżwa.

Szczególne podziękowania należą się Rodzicom uczniów klasy 3a, którzy przygotowali atrakcyjne stroje dla dzieci.

Na zakończenie wszyscy stwierdzili, że kolejna edycja Bajki dla Choszczówki przyniosła wiele radości zarówno dzieciom, organizatorom  jak i Rodzicom. Zapraszamy za rok!

Wydziału Oświaty i Wychowania Dzielnicy Białołęka
w sprawie rekrutacji i zapisu uczniów do szkoły na rok szkolny 2017/2018