2009 - 2010

2008 - 2009

2007 - 2008

SPORT W SZKOLE

ZŁOTY MEDAL w piłkę nożną !!!-                                                                           2011 - 2012

Turniej Judo Zakopane

W dniach 29 i 30 września 2007 zawodnicy naszego klubu startowali w jednym z największych turniejów judo w Europie w kategorii młodzików i juniorów młodszych. Brało w nim udział 640 zawodników z 10 krajów. Poziom turnieju był bardzo wysoki, ale nasi zawodnicy zajmowali wysokie punktowane miejsca. Największy sukces odnieśli Aleksander Brożek z klasy 1c (kategoria do 38 kilogramów) oraz Konrad Szatkowski (kategoria +81kg) z klasy 2c, którzy zdobyli srebrne medale.  Po tym turnieju wszyscy wyjechali na zgrupowanie kadry do Zakopanego, Czekała ich bardzo ciężka praca przez 7 dni. Dwa razy dziennie po dwie godziny ciężkich walk szkoleniowych z najlepszymi zawodnikami z całej Polski oraz Europy. Na zakończenie obozu  w sobotę wystartowali w Międzynarodowym turnieju o puchar burmistrza Zakopanego                                                                                      Trener Jacek Biernat

Mistrzostwa Dzielnicy w Piłce Siatkowej

Gimnazjum nr 124 już kolejny raz było gospodarzem Mistrzostw Dzielnicy w Piłce Siatkowej. Dziewczęta rozgrywały swoje spotkania 12 i 13 marca a chłopcy 15 i 19 marca.Nasze zawodniczki rozegrały dobre spotkania, ale wygrały tylko jeden mecz. Niestety to za mało aby stanąć na podium. Drużyna dziewcząt grała w składzie: Natalia Skarżyńska (III b), Ania Tchorek (III b), Alicja Sułowska (III c), Gośka Kacprzycka (III a), Iza Rajfert (I c), Patrycja Maciak (II a) i Agnieszka Bakiera (II b).

Dużo lepiej poszło chłopcom, którzy wywalczyli brązowy medal. Rozgrywki rozpoczęli od bardzo zaciętego pojedynku z Gimnazjum nr 123 przy ul Strumykowej. Dwa sety zakończyły się remisem i dopiero w trzecim nasi zawodnicy dokończyli swoje dzieło. Bez większego problemu wygrali również z Gimnazjum nr 122. Brakowało trochę szczęścia w meczu ze szkołą z Kobiałki. Zapowiadało się dobrze, ale w trzecim secie przegraliśmy. Jako drużyna mogliśmy pochwalić się chyba najskuteczniejszym podwójnym blokiem. Wszyscy zawodnicy to uczniowie klasy III b. Ciężko wskazać najlepszych graczy, gdyż każdy z nich ma swoje mocne strony (słabych nie zauważyłam;) ). Skład drużyny: Mateusz Banaszek, Tomek Bicz, Stasiek Gulkowski, Krzysiek Łaskawiec, Grzesiek Masny, Adam Pakieła i Bartek Tomasik.                           Grażyna Broniec

Dzielnicowe Mistrzostwa  w Piłce Ręcznej

W dniach 22-26 stycznia odbyły się Dzielnicowe Mistrzostwa Gminy w Piłce Ręcznej. Jednocześnie  polska reprezentacja piłkarzy ręcznych walczyła w turnieju Mistrzostw Świata w Niemczech, gdzie po wielu zaciętych meczach zdobyła zaszczytne II miejsce!

Nasza szkolna męska reprezentacja w składzie: Kamil Saks, Łukasz Skrabucha, Mateusz Banaszek, Bartek Tomasik, Krzysztof Łaskawiec, Jakub Łażewski, Rafał Koziołek, Sebastian Mieszkowski, Dawid Trochimiuk oraz  Kamil Garbarczuk wzięła udział w rywalizacji szczypiornistów i wśród gimnazjów Białołęki  wywalczyła miejsce tuż za podium. Poziom rozgrywek był bardzo wysoki. Mamy nadzieję, że II miejsce polskich piłkarzy ręcznych na Mistrzostwach „doda skrzydeł” w przyszłorocznych rozgrywkach.

Dwa medale w Pucharze Polski Judo Młodzików

W dniu 11 listopada 2006 czterech naszych uczniów starowało w Pucharze Polski  Judo Młodzików w Pile. Był to dla nich najtrudniejszy i największy turniej w 2006 roku. Brało w nim udział ponad 300 najlepszych zawodników z całej Polski. Sam udział w nim jest wielkim wyróżnieniem i nobilitacją. Zdobyliśmy dwa medale: brązowy Krzysztof Galaś z klasy 1c oraz srebrny Przemysław Birke z 2b, Patryk Broniec i Konrad Szatkowski stoczyli po jednej walce i odpadli z turnieju.  Dla naszego klubu wicemistrz i brązowy medalista Pucharu Polski to ogromny sukces, gdyż jesteśmy w gronie najlepszych, a nasi chłopcy udowodnili, że ciężką pracą można osiągnąć wszystko. Gratulacje

Trener -Jacek Biernat

Dzielnicowe zawody w piłce nożnej dziewcząt i chłopców

W dniach 13.09 – 29.09.2006 r. reprezentacja naszej Szkoły rywalizowała z pozostałymi gimnazjami dzielnicy Białołęka w zawodach w piłce nożnej dziewcząt i chłopców.
Dziewczęta jako pierwsze zaczęły walkę o miejsce na podium. Niestety, pomimo zaciętej i odważnej gry na boisku przy Gimnazjum  nr 125 w Kobiałce zajęły  IV miejsce. Tydzień później,   gospodarzem   turnieju   chłopców zostało Gimnazjum nr 123 na ul. Strumykowej. Zespół  naszej  Szkoły wywalczył wysokie III miejsce. Na uwagę zasługuje fakt, iż nasza drużyna była bardzo blisko zdobycia II miejsca. Wielkie brawa należą się wszystkim zawodnikom  „Przytulnego Gimnazjum”. Pokazaliśmy, że mała szkoła posiada liczne sportowe talenty. Teraz przed nami kolejne wyzwania. Mamy nadzieję, że po raz kolejny przywieziemy do Szkoły puchary, dyplomy i medale.

Młody Mistrz Sportu 2005

Przemysław Birke, uczeń naszej szkoły, zajął IX miejsce w Plebiscycie "Młodego Mistrza Sportu 2005 Roku" Dzielnicy Białołęka m. st. Warszawy i otrzymał dyplom oraz puchar (widoczny obok na zdjęciu.

Mistrzostwa dzielnicy Białołęka w piłce ręcznej

Piątek 13-go stycznia 2006 r. nie okazał się dniem pechowym dla drużyny dziewcząt naszej szkoły. Chociaż jedną nogą były już na górskich stokach( rozgrywki zaczęły się w ostatnim dniu przed feriami), z łatwością przyszło im zwycięstwo w pierwszym meczu z gospodyniami turnieju - szkołą ze Strumykowej.

Mistrzostwa dzielnicy Białołęka w szachach

Dnia 10.12.2005 roku odbyły się już po raz trzeci indywidualne i drużynowe Mistrzostwa dzielnicy Białołęka w szachach.

Dzielnicowe Zawody w Unihokeja 2005
Mistrzostwa dzielnicy

Dnia 14 listopada w Gimnazjum Nr 125 rozpoczęły się międzyszkolne zawody w unihokeja. Udział w nich wzięły wszystkie gimnazja z Białołęki. Naszej szkole nie poszło najgorzej.

Zawody w koszykówkę 2005
Zawody w koszykówkę dziewcząt

W dniach od 24 do 28 października w naszej szkole odbyły się zawody w koszykówkę chłopców. Faworytami była szkoła ze Strumykowej, która zwyciężyła całe rozgrywki. Jednak nasi chłopcy walczyli zacięcie w każdym meczu.

Zawody międzyszkolne w piłkę nożną 2005
Zawody międzyszkolne

We wrześniu w Gimnazjum Nr 123 przy ul. Strumykowej i Gimnazjum Nr 125 w Kobiałce przez dwa tygodnie rozgrywane były zawody międzygimnazjalne dzielnicy Białołęka w piłkę nożną. W zawodach brało udział pięć szkół. Chłopcy z naszej szkoły zajęli 3 miejsce a dziewczęta 2.

Uczniowski Klub Judo "Białołęka"

Judo to sport walki opierający się na rzutach i chwytach, które mają na celu przewrócenie, bądź obezwładnienie przeciwnika. Zabronione są tu wszelkiego rodzaju uderzenia, kopnięcia oraz techniki niebezpieczne dla zdrowia i życia. Jest to jedna z najbardziej ogólnorozwojowych dyscyplin sportu rozwijająca bardzo równomiernie wszystkie partie mięśniowe.

Jesteśmy najlepsi! 2004
Jesteśmy najlepsi!

Kwiecień w naszej sekcji obfitował w wiele wydarzeń. Na początku miesiąca nasi najlepsi zawodnicy wyjechali do Duisburga na Otwarte Mistrzostwa Niemiec.