"Przytulna szkoła przy ulicy Przytulnej, szkoła przyjaźni i sukcesu"

STRONA GŁÓWNA    AKTUALNOŚCI    E-DZIENNIK      RODZICE    REKRUTACJA     KONTAKT


STRONA GŁÓWNA

Aktualności

NASZA SZKOŁA

Historia szkoły
Lokalizacja
Szkoła z klasą
Przyjaciele

UCZNIOWIE

Samorząd uczniowski
Nasi uczniowie
Prymusi i stypendyści
Uczniowie z klasą

PRACOWNICY SZKOŁY

Dyrekcja
Sekretariat
Nauczyciel z klasą
Pracownicy obsługi

RODZICE

Prezydium Rady
Numer konta

PRAWO SZKOLNE

WSO

Program wychowawczy

Program profilaktyczny

GAZETKA "Przytulisko"

Wydania gazetki

Współpraca międzynarodowa

Comenius 2006 - 2009
Socates 2003 - 2006

PRACA SZKOŁY

Zajęcia pozalekcyjne
Szkolne konkursy
Wolontariat
Plan lekcji
Kalendarz
Zajęcia sportowe
Pedagog - Psycholog
Biblioteka
Pomoc medyczna
JUDO

WYDARZENIA

2011 - 2012
2010 - 2011

2009 - 2010

2008 - 2009

2007 - 2008

           KONKURSY - rok szkolny 2012/2013

 

 KONKURS

TERMIN

WYNIKI

KONKURS BIOLOGICZNY
- dzielnicowy

pt "Płazy i gady Polski"

 19.02.2013

 

SZKOLNY KONKURS INFORMATYCZNY "BEZPIECZNY INTERNET"

20.02 2013

 

 

SZKOLNY KONKURS INFORMATYCZNY

 "TESTOMANIA"

 

 20.01.2013

I miejsce - Filip Hancke IIID

II miejsce - Albert Zawadzki IIIC

KONKURS INFORMATYCZNY "BÓBR"
-
MIĘDZYNARODOWY KONKURS

14.11.2012

wyróżnieni uczniowie:

Urszula Żurek IIIC

Michał Malenda IIIC

Joanna Borkowska IIID

Filip Hancke IIID

Albert Zawadzki IIIC

Michał Woźniak IIID

Krzysztof Berski IIIC

KONKURS GEOGRAFICZNY
- kuratoryjny

6.10.2012

zakwalifikowana do 2 etapu:

Krzysztof Worel  IIIA

Maciej Beręsewicz  IIIC

KONKURS HISTORYCZNY
- kuratoryjny

10.10.2012

.

zakwalifikowana do 2 etapu:

Krzysztof Worel  IIIA

Maciej Beręsewicz  IIIC

Szymon Babik IIID

Joanna Borkowska IIID

KONKURS BIOLOGICZNY
- kuratoryjny

pt  "SSaki -organizmy wszechstronne i ekspansywne. Bioróżnorodność ssaków Polski"

30.10. 2012

zakwalifikowana do 3 etapu:

Urszula Żurek IIIC

KONKURS  JĘZYKA ANGIELSKIEGO
- kuratoryjny

05.10.2012

.

zakwalifikowana do 2 etapu:

Maja Drużkowska  IIID

KONKURS MATEMATYCZNY 
- kuratoryjny

13.10.2012

.

zakwalifikowana do 2 etapu:

Sylwia Granat IIIC

KONKURS PLASTYCZNY
PLAKAT -RECYCLING
Sprzątanie świata 2012

18.09.2010

1 miejsce : Ewa Zalewska

KONKURS GRAFICZNY - KOMIKS
Sprzątanie świata 2012

 

18.09.2010

I miejsce - Katarzyna Nowak 1C
II miejsce - Małgorzata Jakubiak1B
III miejsce - Koczara Natalia3D

KONKURS  FOTOGRAFICZNY  

CUDA NATURY
Sprzątanie świata 2012

18.09.2010

I miejsce -Iga Niewiadomska 2A
II miejsce - Magdalena Majek3A
III miejsce-Natalia Nienałtowska2D

KONKURS  FOTOGRAFICZNY  FOTOREPORTAŻ
Sprzątanie świata 2012

18.09.2010

1 miejsce : klasa IA, IIE
2 miejsce:  Klasa IC,  IIB

 

 
KONKURSY - rok szkolny 2011/2012
  KONKURS TERMIN IMIĘ I NAZWISKO
Gminny Turniej Matematyczny 2012

Ola Kolbusz, Maciej Beręsewicz, Gabriela Grabowska, Urszula Żurek, Sylwia Granat, Hubert Mroczek - IIC

Mistrzostwa Szkoły Sudoku 2011/2012 2012

Karolina Sobieszek, Sylwia Granat, Gabriela Grabowska, Aleksandra Kolbusz, Monika Karpińska - klasa IIC    Jan Majdura-IC

Konkurs Chemiczno-Fizyczny im. Marii Skłodowskiej - Curie 2012

1 miejsce : Filip Hancke IID
2 miejsce: 
Maciej Beręsewicz IIC                    3 miejsce:  Joanna Borkowska IID

Szkolny konkurs -  "Matematyka w życiu codziennym" 2012

1 miejsce : Krzysztof Ołdak ID
2 miejsce:   Jan Zarzecki IB
                            3 miejsce:  
Bronisław Łosiewicz IC

Szkolny Konkurs Literacki
" MAGIA  KSIĄŻKI"
2011 Magdalena Głażęwska
Szkolny Konkurs Ortograficzny
" Ortografia na medal"
2011 1 miejsce : Tomasz SkrzpczakIIIC
2 miejsce:   Łukasz Latecki IIIC                    
3 miejsce:   Edyta Krzemińska IIIC
Ogólnopolski Konkurs
 
z języka niemieckiego
etap rejonowy
 2011 nagroda: Wojciech Strzelecki IA
Szkolny Konkurs Matematyczny
dla klas I  
" PRYMUS KALKULUS" 

21.01.2012
1 miejsce :   Krzysztof Ołdak ID
2 miejsce:    Adam Smoliński  IC
3 miejsce:    Piotr Nienałtowski  ID
                     Dominika Skrzeczkowska ID
wyróżnieni:
 - Jan Sipak IA
 - Zuzanna Szymanek IB
 - Jan Majdura ID
 - Piotr Sobieszek ID

MIĘDZYNARODOWY KONKURS

 INFORMATYCZNY
"BÓBR"
  09.11.2011 wyróżnieni:
 - Krzysztof Szkudlarek IIIE
 - Bartłomiej Klus IIIE
 - Piotr Bryła IIIE
 - Tomasz SkrzpczakIIIC
 - Łukasz Latecki IIIC
 - Maciej Bogusz IIIC
Wojewódzki Konkurs
Interdyscyplinarny
pod patronatem Kuratora Mazowieckiego
"WOKÓŁ ODKRYĆ NAUKOWYCH POLSKIEJ NOBLISTKI MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE "
 04.10.2011 Udział i dobry wynik w etapie rejonowym:
-  Karolina Sobieszek IIIC
-  Piotr Bryła IIIE
 - Filip Hancke IID
do etapu wojewódzkiego zakwalifikowali się:
-Tomasz Skrzypczak IIIC
- Michał Gierek IIIB
- Krzysztof Gniadzik IIIC
Szkolny Konkurs Chemiczny

"SŁAWNI POLACY
- MARIA SKŁODOWSKA -CURIE"
 2011 1 miejsce:   Karolina Pręgowska IIA
2 miejsce:   Tomasz Neuberg  IIID

2 miejsce:   Marta Brzozowska IIID
wyróżnienie:
 - Mikołaj Ziółek IB
 - Ernest Rozbicki IB
Konkurs ekologiczny
EKO-RAP
Sprzątanie świata 2011
16.09 2011 1 miejsce : Oskar Kwitek IIIB,
                   Sebastian Obrębski IIIB,
                    Marcel Hulewicz IB
2 miejsce:   IIIE
3 miejsce:   ID, Jeremi Grodek IIID 
Konkurs fotograficzny  FOTOREPORTAŻ z akcji
Sprzątanie świata 2011
16.09 2011 1 miejsce : klasa IIA, 
2 miejsce:  Klasa IIIB
Konkurs fotograficzny  "PIĘKNO LASU"
Sprzątanie świata 2011
16.09 2011 1 miejsce : Magdalena Majek IIA, 
2 miejsce:  Kinga Kwiatkowska IC
Konkurs informatyczno-graficzny LASY TO ŻYCIE - chrońmy je
Sprzątanie świata 2011
16.09 2011 1 miejsce - K.Małczyńska1A,                    D.Skrzeczkowska 1D 2 miejsce - E.Sholz 1B
                   G.Wawrzyńczuk 1D
3 miejsce - I.Niewiadomska 1A
                   M.Szybowski 1C
Konkurs plastyczny
PLAKAT - LASY TO ŻYCIE
Sprzątanie świata 2011
16.09 2011 1 miejsce : klasa IIIC 2 miejsce:  klasa IIC
3 miejsce:  klasa IB, IIIB
Konkursy przedmiotowe
 rok szkolny 2010/2011

 KONKURS TERMIN

WYNIKI

Szkolny konkurs matematyczny  "Matematyka w życiu codziennym" 
21.01.2011
1 miejsce :   Maciej Beręsewicz IC
2 miejsce:  Sylwia Granat IC
3 miejsce:   Urszula Żurek  IC
Konkurs matematyczny 
- kuratoryjny
luty 2011 Adam Szybowski IIIC - finalista
 Grzegorz Kois  IIID - finalista
Konkurs matematyczny
 
"Myślę, liczę, stosuję"
luty 2011 1 miejsce : Karolina Sobieszek IIC
                     Tomasz Skrzypczak IIC
Międzynarodowy konkurs
 
"Kangur matematyczny"
16.03.2011 bardzo dobry :   Adam Szybowski IIIC
wyróżnienie:  Urszula Żurek  IC
wyróżnienie:  Maciej Beręsewicz  IC
Konkurs dzielnicowy
"Mistrz wiedzy matematycznej "
07.05.2011 1 miejsce :  Urszula Żurek  IC 1 miejsce:  Adam Szybowski IIIC 3 miejsce:  Tomasz Skrzypczak IIC finalista-Maciej Beręsewicz IC
Mistrzostwa szkoły
SUDOKU 2011
07.05.2011 1 miejsce : Adam Garbarczuk IIIC
2 miejsce:   Karolina Sobieszek IIC
3 miejsce:   Weronika Jarzyńska IIIB
Szkolny konkurs matematyczny
 "Mistrz logicznego myślenia"
20.05.2011 kat  kl I :     Michał Malenda
kat  kl II :   Tomasz Skrzypczak IIC
Olimpiada  Języka Polskiego  X-XI 2010 do II etapu przeszli:
Katarzyna Bagińska, Eleonora  Zielińska,
Bartosz Lachowicz IIIA
Dzielnicowy Konkurs Recytatorski
"Warszawska Syrenka" 
 18.03.2011
  • Katarzyna Bagińska IIIA
Dzielnicowy Konkurs  Wokalny
"Złota Ósemka" 
18.05.2011
  • Katarzyna Bagińska  IIIA
Konkurs literacki
"Miłość niejedno ma imię"
luty 2011 1 miejsce : Wawrzyniec Kurowski IIID
2 miejsce:   Aleksandra Kozłowska IIC
3 miejsce:   Joanna Borkowska ID
Konkurs
"W kręgu myśli renesansowej"
luty 2011

Dzielnicowy Konkurs Literacki
"Mikołajek i inni"
- finał BOK
marzec  2011
2 miejsce : Karolina Pręgowska IA
Dzielnicowy konkurs
 
z języka angielskiego
marzec  2011 3 miejsce : Karolina Pręgowska IIA
5 miejsce:   Eleonora Zielińska IIIA
5 miejsce:   Eliza Godlewska IIIA
Dzielnicowy konkurs
 z języka angielskiego
z wykorzystaniem technik komputerowych
"Polution Enviromental Issue"
III etap
marzec  2011
3 miejsce :      Agata Wróblewska IIIC
wyróżnienie:   Piotr Przeżkowski
Ogólnopolski konkurs
 
z języka niemieckiego
kwiecień  2011
Laureat : Filip Paczkowsk IIA
Wojewódzki  konkurs
 z języka niemieckiego
kwiecień  2011 Laureaci : Filip Paczkowski IIA,                     Rebeca Gracki III
Dzielnicowy konkurs
fizyko-chemiczny dla klas II
pod patronatem
Muzeum M.Curie-Skłodowskiej
 04.10.2010 1 miejsce:   Krzysztof Gniadzik IIC
wyróżnienie: Michał Gierek IIB
XII Konkurs  
Wiedzy o Białołęce
marzec 2011 Oskar Kwitek IIB,
Krzysztof Zarecki IIIA
Krzysztof Gniadzik IIC
Paweł Komor IIC
Konkurs dzielnicowy
"Młody Europejczyk"
 marzec 2011   2 miejsce:  Aleksandra Zaboklicka IIID
Dzielnicowy konkurs  plastyczny
 "Najpiękniejsze ikony prawosławia"
luty 2011 1 miejsce : Magdalena Majek IA
2 miejsce:  Małgorzata Pieśniewska IIIB
3 miejsce:   Adam Szpil IIIC
wyróżnienie: Adam Skorupski IIID
                   Małgorzata Pieśniewska IIIB
Szkolny konkurs
"Śladami A.Nobla
i polskich noblistów"
01.06.2011 1 miejsce : klasa
2 miejsce:  Karolina Pręgowska IA
3 miejsce:   klasa
Konkurs  biblijjny
"HIERONYMUS"
26.03.2011  Julia Engwert, Zuzanna Mikina
Daria Bator, Maciej Beresewicz
Sylwia Granat, Szymon Babik
Ogólnopolski konkurs wiedzy  o Janie Pawle II
 
Olimpus
29.03.2011  Laureatka : Paulina Pospiech
wyróżnienie:  Natalia Gałązka, Paweł Łabuz, Weronika Jarzyńska, Magdalena Kulczyk, Krzysztof Gniadzik, Marzena Korgol, Bartłomiej Kopaczko
Konkurs plastyczny
PLAKAT -RECYCLING
Sprzątanie świata 2010
18.09.2010 1 miejsce : Ewa Zalewska IC 3 miejsce:   Ewelina Racka, Małgorzata    Pieśniewska, Zuzanna Kalinowska  IIIB
Konkurs informatyczno-graficzny
ZNACZEK
Sprzątanie świata 2010
18.09.2010 1 miejsce : Martyna Sałajczyk IIIC
2 miejsce:   Julia Engwert, Adam Skorupski  IIID 3 miejsce:   Kamil Chmielewski IIE
wyróżnienie:  
Oskar Kwitek IIB,
                           Paulina Gerłowska IIE
Konkurs ekologiczny
EKO-RAP
Sprzątanie świata 2010
18.09.2010 1 miejsce : Oskar Kwitek IIB,
                      Sebastian Obrębski IIB,
                       Paweł Komor  IIC
2 miejsce:   Agata Jurga IB
3 miejsce:   Kowalski, Szczygielski,
                      Beręsewicz, Berski IC
Konkurs fotograficzny  FOTOREPORTAŻ
Sprzątanie świata 2010
18.09.2010 1 miejsce : klasa IA, IIE
2 miejsce:  Klasa IC,  IIB
Konkurs plastyczny
 MOJE DRZEWO
"Święto Drzewa"
10.10.2010 1 miejsce : Magdalena Majek IA
2 miejsce:   Lena Garłowska  IIE
3 miejsce:   Piotr Wiśniewski IIB
Konkurs informatyczno-graficzny  MOJE DRZEWO "Święto Drzewa" 10.10.2010 1 miejsce :  Magdalena Głażewska IID
                      Klaudia Kwiatkowska IIE
2 miejsce:   Karolina Wesołowska IID
                      Kamila Marczewska  IIE
3 miejsce:   Małgorzata Gramatniowska  IIB
Konkurs fotograficzny  MOJE DRZEWO "Święto Drzewa" 10.10.2010 1 miejsce : Agnieszka Cendrowska  IC
2 miejsce:  Natalia Gałązka  IIA
3 miejsce:  Hubert Mroczek IC
Dzielnicowy Konkurs  biologiczny "Ssaki - zwierzęta zamykające ewolucję" marzec 2011 2 miejsce :      Katarzyna Bagińska  IIIA
wyróżnienie:   Aleksandra Cabel IA,
                           Filip Hancke ID,
                          Maciek Beręsewicz IC,  
Szkolna Olimpiada
Wiedzy Przyrodniczej
"Człowiek - Życie - Środowisko" 

 
03.06.2011

klasy I:
1 miejsce:  Joanna Borkowska 1D
2 miejsce:  Filip Hancke 1D
3 miejsce:  Maciej Beręsewicz 1C
klasy II:
1 miejsce: Oskar Kwitek IIB
2 miejsce:   Nina Rekosz IIC
3 miejsce:   Jacek Jakubiak IIE

STRONA GŁÓWNA    AKTUALNOŚCI    E-DZIENNIK      RODZICE    REKRUTACJA     KONTAKT