"Przytulna szkoła przy ulicy Przytulnej, szkoła przyjaźni i sukcesu"

STRONA GŁÓWNA    AKTUALNOŚCI    E-DZIENNIK      RODZICE    REKRUTACJA     KONTAKT

STRONA GŁÓWNA

Aktualności

NASZA SZKOŁA

Historia szkoły
Lokalizacja
Szkoła z klasą
Przyjaciele

UCZNIOWIE

Samorząd uczniowski
Nasi uczniowie
Prymusi i stypendyści
Uczniowie z klasą

PRACOWNICY SZKOŁY

Dyrekcja
Sekretariat
Nauczyciel z klasą
Pracownicy obsługi

RODZICE

Prezydium Rady
Numer konta

PRAWO SZKOLNE

WSO

Program wychowawczy

Program profilaktyczny

GAZETKA "Przytulisko"

Wydania gazetki

Współpraca międzynarodowa

Comenius 2006 - 2009
Socrates 2003 - 2006

PRACA SZKOŁY

Zajęcia pozalekcyjne
Szkolne konkursy
Wolontariat
Plan lekcji
Kalendarz
Zajęcia sportowe
Pedagog - Psycholog
Biblioteka
Pomoc medyczna
JUDO

WYDARZENIA

2011 - 2012
2010 - 2011

2009 - 2010

2008 - 2009

2007 - 2008

 

  ZAJĘCIA POZALEKCYJNE 

W naszej szkole działa kilka kół zainteresowań, które umożliwiają naszym uczniom rozwijanie ich zdolności i zainteresowań. Uczniowie mają możliwość wyrównania wiadomości na zajęciach wyrównawczych oraz powtórzenia wiadomości na fakultetach.
Uczniowie spotykają się na takich zajęciach jak:

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE ROK SZKOLNY 2012/13

NAZWA ZAJĘĆ

TERMIN ZAJĘĆ

NAUCZYCIEL PROWADZĄCY

SALA

ZAJĘCIA PRZYGOTOWUJĄCE DO EGZAMINU GIMNAZJALNEGO (FAKULTETY)

CHEMIA

PONIEDZIEŁEK

14.35-16.05  (CO DRUGI TYDZIEŃ)

E. Borowa-Wójcik

102

GEOGRAFIA

ŚRODA

14.35-16.05  (CO DRUGI TYDZIEŃ)

G. Broniec

108

FIZYKA

PONIEDZIEŁEK

14.35-16.05  (CO DRUGI TYDZIEŃ)

I. Jastrzembska

102

J. ANGIELSKI (POZIOM III.1)

CZWARTEK

14.30-16.00  (CO DRUGI TYDZIEŃ)

A. Nogajska

106

J. ANGIELSKI (POZIOM III.0)

CZWARTEK

14.30-16.00  (CO DRUGI TYDZIEŃ)

R. Solovey

107

HISTORIA

ŚRODA

14.30-16.00  (CO DRUGI TYDZIEŃ)

H. Sak

108

BIOLOGIA

CZWARTEK

14.30-16.00  (CO DRUGI TYDZIEŃ)

E. Sobiecka

108

WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE

ŚRODA

14.30-16.00  (CO DRUGI TYDZIEŃ)

N. Szumska

16

ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE ZDOLNOŚCI I ZAINTERESOWANIA –

K U Ź N I A     N O B L I S T Ó W 

KUŹNIA NOBLISTÓW KOŁO POLONISTYCZNE

ŚRODA

14.35-15.20

R. Dziedzic

12

KUŹNIA NOBLISTÓW WARSZTATY TWÓRCZE

ŚRODA

14.35-15.20

A. Gardeła

16

GRAFIKA KOMPUTEROWA

ŚRODA

14.35-15.20

E. Sobiecka

110

RAJDY PIESZE      (Informacja u nauczyciela)

wrzesień - styczeń

D. Siciński

 

WARSZAWSKIE GRY TERENOWE          (Informacja u nauczyciela)

wrzesień - styczeń

N. Szumska

 

KOŁO ARTYSTYCZNE DECOUPAGE

WTOREK

14.35-15.20

M. Możdżyńska

6

KOŁO ARTYSTYCZNE PLASTYCZNE

ŚRODA

13.40-15.20

M. Możdżyńska

6

KOŁO MATEMATYCZNE (Klasy III)

WTOREK

14.30-15.15

A. Przedborski

105

ZAJĘCIA DZIENNIKARSKIE (Klasa 2a)

PONIEDZIAŁEK

14.35-15.20

A. Wiejak

18

OD UCZNIA DO REDAKTORA (Klasa 3d)

WTOREK

14.35-15.20

A. Wiejak

18

SZKOLNE KOŁO WOLONTARIATU

CZWARTEK

14.35-16.05

s. A. Markowicz

6

TERAPIA PEDAGOGICZNA

PIĄTEK

14.00-15.00

A. Chilińska

14

ZAJĘCIA WOKALNO INSTRUMENTALNE

WTOREK

14.30-16.50

N. Zalewska

27

Z A J Ę C I A    W Y R Ó W N A W C Z E

                 J. POLSKI

Klasa 2c

ŚRODA

13.40-14.25

R. Dziedzic

12

Klasa 2b, 2d

PONIEDZIAŁEK

14.35.15.20

A. Gardeła

12

J. ANGIELSKI

CZWARTEK

14.30-16.00 (CO DRUGI TYDZIEŃ)

A. Nogajska

106

J. NIEMIECKI

PONIEDZIAŁEK

14.30.15.15

A. Piekut

110

PIĄTEK

13.40-14.25

A. Piekut

110

J. ROSYJSKI

CZWARTEK

14.30-16.00 (CO DRUGI TYDZIEŃ)

R. Solovey

107

HISTORIA I GEOGRAFIA

ŚRODA

14.30-16.00  (CO DRUGI TYDZIEŃ)

H. Sak

107

             MATEMATYKA

Klasy 2c i 2d

PONIEDZIAŁEK

14.30-15.15

A. Przedborski

105

Klasy I

PONIEDZIAŁEK

13.40-14.25

I. Raczyńska

10

Klasa 2a

ŚRODA

14.35-15.20

E. Borowa-Wójcik

102

Klasy III

ŚRODA

14.35-15.25

L. Górka

Do ustalenia

FIZYKA (Klasy II i III)

WTOREK

14.35-15.20  (CO DRUGI TYDZIEŃ)

A. Gruba

102

CHEMIA (Klasy I i II)

CZWARTEK

13.40-14.25

I. Raczyńska

18

Z A J Ę C I A     S P O R T O W E

SKS PIŁKA NOŻNA

ŚRODA

14.35-16.05

J.Biernat

SALA GIM BOISKO

SKS TENIS STOŁOWY

WTOREK

14.35-15.25

G. Broniec

SALA GIM

SKS TENIS ZIEMNY

WTOREK

14.35-16.05

A. Kwitniewska

SALA GIM BOISKO

SKS UNIHOKEJ

CZWARTEK

15.15-16.45

M. Łyżwa

SALA GIM

SPORTOWA BIAŁOŁĘKA PIŁKA NOŻNA

PIĄTEK

14.15-16.15

M. Łyżwa

SALA GIM BOISKO

SPORTOWA BIAŁOŁĘKA SAMOOBRONA

 

 

M. Łyżwa

SALA JUDO

SPORTOWA BIAŁOŁĘKA PIŁKA KOSZYKOWA

PONIEDZIAŁEK

14.35-16.35

G. Broniec

SALA GIM

SPORTOWA BIAŁOŁĘKA PIŁKA SIATKOWA

CZWARTEK

14.00-16.00

G. Broniec

SALA GIM


STRONA GŁÓWNA    AKTUALNOŚCI    E-DZIENNIK      RODZICE    REKRUTACJA     KONTAKT